Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

Oct 27, 2022

Sel nädalal jõudis Algorütm lõpuks nii kaugele, et räägime programmeerimise, süsteemihalduse ja kõige muu selle kõrval hoopis teatrist.

Noorsooteatri lavastus "Palle üksi maailmas" on tehnoloogiliselt nii keerukas, et väidetavalt pole sellist asja varem Eesti teatris tehtudki.

Priit käis Pallet vaatamas ning...


Oct 20, 2022

Algorütmi tänane episood on taas masinõppe teemadel, sest nagu meie tänane külaline ka ise ütleb, on see isegi IT-ettevõttes üsna udune teema, mille olemusest saavad aru ainult selle tiimi liikmed, kes sellega iga päev töötavad.

Meie tänane külaline on Eurora masinõppe juht Karl-Oskar Masing ning uurime...


Oct 13, 2022

Vaevalt on mõni Algorütmi kuulaja, kes pole kokku puutunud Amazoni S3-ga. Meil on tänases saates aga külas inimene, kes otsustas hakata paremat S3 ehitama ning on sellega juba päris kaugele jõudnud.

Meie tänane külaline on Tommi Kannisto, kes veab ettevõtet nimega Storadera. Nad on kaasanud raha hulgalt tuntud...


Oct 6, 2022

Kui vana on tarvaraarenduse maailmas vana inimene? Kas üle 50? Või üle 30 nagu Priit oma kogemustest tänases saates räägib? Ja kuidas sellised vanad inimesed üldse tööelus hakkama saavad?

Tänase saate teema tuli meie headelt kuulajatelt ning räägimegi sellest, kui vana on vana, kas on olemas vanad ja noored...