Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

Sep 29, 2022

Me ise arvame loomulikult, et köikse paremad firmad on meitel, aga kunagi pole halb mõte küsida mõne väljastpoolt vaataja käest, kuidas talle tundub. Täna on meie saates külas Pierre Fouchet Dynatrace'ist, kes kolis Eestisse Prantsusmaalt.

Räägime Pierre'iga sellest, kuidas ta Eesti leidis ning kuidas tal siia...


Sep 22, 2022

Täna räägime Algorütmi nähtusest nimega PaaS ja protsesside automatsioonist, ServiceNow näitel.

Üks meie tänastest külalistest kirjutas, et Eestis suuremad ettevõtted kasutavad seda ja tegemist üldiselt ITSM tööriistaga, aga mis ta põnevaks teeb, on tema teha protsesside automatsiooni.

Saates räägime...


Sep 15, 2022

Igasuguseid infosüsteeme on tore ehitada küll, aga millalgi jäävad nad vanaks ja kerkib esile küsimus, kes nende eest hoolitsema hakkab.

Tänases saates räägime legacy süsteemide turvalisusest ja tegelikult laiemalt üldse sellest, miks turvaaugud tekivad, kuidas tekitada ja hoida käigus turvalisust tekitavaid...


Sep 8, 2022

Täna räägime Algorütmis ID-kaardi tulevikust ja sellest, kas see meie e-riigi vundamendiks peetav ese on tulevikus üldse mõttekas.

Külas on ID-kaardi entusiast, infoturbespetsialist ja Chief Cyberpunk Martin Paljak, kes on selle teemaga tegelenud juba pikki aastaid.

Muuhulgas pidas Martin ID-kaardi tuleviku kohta...


Sep 1, 2022

Täna algab kooliaasta, aga meie räägime 1. septembri saates hoopis ühest arvutimängust, millst meie arvates on vaja rääkida.

Mäng on Blastronaut ning selle protseduuriliselt genereeritava maailma kirjutas ühe uue mängumootori katsetamise käigus kokku Jaanus Jaggo.

Lisaks kõigile muudele tegemistele õpetab...