Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

Mar 31, 2022

Kõik teavad, et Eestis on arendajaid üliraske leida ja seetõttu on tavaline, et arendusmeeskondades näeb pidevalt ka juuniore ja praktikante.

Tänases Algorütmis küsime, kuidas neid tiimi igapäevatöösse võimalikult edukalt kaasata: millised on praktilised nõuanded ja kogemused, mida teha ja mida mitte...


Mar 24, 2022

Kes see ikka praegu oskab öelda, kas krüpto tõesti muudab maailma või mitte, aga äkki muudabki? Seega on parem krüptovärgiga kursis olla ning tänases saates küsimegi, kuidas kogu sellele teemale vaadata pigem arendaja, mitte niivõrd finantsisti või evangelisti pilguga.

Täna stuudios mees, kelle LinkedIni...


Mar 17, 2022

Koroonapandeemia algusest sai just kaks aastat ning selle aja jooksul on eestlaste teadvusesse vägagi tugevalt kerkinud riigiasutus nimega TEHIK ehk Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus.

Täna on Algorütmis külas TEHIKu peaarhitekt Martin Õunap, kellega räägime sellest, millise koormuse alla TEHIK koroona...


Mar 10, 2022

Developer Experience teema on Algorütmi kuulajate seas osutunud populaarseks ning me oleme saanud ka mitmeid kirju ettepanekutega, kuidas seda teemat edasi käsitleda.

Täna ongi selline saade, kus me räägime sellest jälle ja seekord Concise'i näitel.

Meiega koos on täna stuudios Concise'i CTO Mikk Soone,...


Mar 3, 2022

Kui LHV Panga tarkvaraarenduse juht Rainer Tikk meil esimest korda saates käis, jäi salvestuse ajal jutt, et kindlasti peaks millalgi rääkima teemast nimega NoEstimates.

Nüüd on Rainer tagasi ning täpselt seda me teemegi, õigemini proovime teha, sest ka selle saate lõpus jääb kõlama tõdemus, et millalgi...