Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

Jan 27, 2022

Agile on teema, mida oleme juba päris mitmes episoodis üritanud lahata. Rääkisime Algorütmis number 92 ja siis uuesti saates number 107.

Täna on episood 116 ja räägime uuesti, sest meie külaline kirjutas meie Facebooki-lehel, et tema arvates pole me agile'ist ikkagi päris õigesti aru saanud ja ta hea meelega...


Jan 20, 2022

Kuidas juhtida arendajaid, on lõpmatu teema. Täna räägime Algorütmis ühest selle tahust: kuidas juhtida hoopis ilma juhtideta.

Saates on külas Tiina Sakkos, kannab Proeksperdis ametinimetust Chief Culture and People Operations Officer ning räägib sellest, kuidas nende ettevõttes ilma juhtideta juhtimist...


Jan 13, 2022

Täna on Algorütmis külas inimene, kes lisaks paljudele muudele asjadele teab, kunas tellitud Bolti takso või toit sinuni jõuavad.

Räägime andmeteaduse ja arenduse vahelistest suhetest ning külas on Bolti andmeteadlane Martin Lumiste.

Martini väide on, et andmeteadlane on tegelikult tarkvaraarendaja ning ta on...


Jan 6, 2022

Algorütmis on täna külas Eesti tehnoloogiaettevõtte Eliko CTO Sander Ulp ja räägime sellest, kuidas käib asukohamääramine nüüd ja tulevikus.

Eliko tegeleb terve rivi põnevate tehnoloogiliste lahendustega ning nende klientideks on muuhulgas näiteks Bosch, Ericsson, Yama, ja Hyundai.

Sander räägib meile,...