Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

Dec 29, 2022

Käes on Algorütmi aasta viimane saade ja sel puhul teevad kolm saatejuhti kokku oma möödunud aastast ja sellest, mida tulevik nii nende enda kui arendajate jaoks üldse võib-olla toob.

  • Millised episoodid meile 2022. aastast rohkem meelde on jäänud
  • Mida meie külalised meid ise inspireerisid ette võtma ja...


Dec 22, 2022

Täna on Algorütmis külaline, kes on otsustanud teha maailma juurde veel ühe chatiäpi ning me küsime talt, miks ometi?

Küsime seda niimoodi, sest vaevalt leidub palju inimesi, kes tunnevad, et täielikust õnnest on puudu vestlusäpp nimega Tact.

Meie tänasel külalisel ja Tacti autoril Jaanus Kasel on...


Dec 15, 2022

Me oleme Algorütmis poppidest terminitest nagu low-code ja no-code rääkinud enne mitmel korral, aga see jutt ei lõppe otsa.

Täna on meil külas Solita Eesti juht Märt Ridalaga, kes oma ettevõttega seda teemat Eestis jõudsalt veab ja proovime teada saada, millised on low-code ja no-code rakendamise...


Dec 8, 2022

Tänases Algorütmi episoodis räägime sellest, mis asjad on disainisüsteemid ning miks ja kuidas neid ettevõttes kasutada.

Saates on külas Helen Kokk, kellel on pikaajaline kogemus mitmete idufirmadega disainivaldkonnas koos töötamisest ning erinevate küsimuste lahendamisest.

Algorütmi veavad Priit Liivak...


Dec 1, 2022

Igasugustel põhjustel on paljud meist oma tööharjumusi viimase paari aasta jooksul muutnud vaata et rohkem kui kunagi varem elus. Nüüd aga räägitakse, et just keskastmejuhid on selle kõige juures hammasrataste vahele jäänud. Mis toimub?

Tänases episoodis räägime juhtimisest, juhiks kasvamisest ja...