Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm | Geenius.ee

Oct 26, 2021

Sellest sügisest asus esimene lend inimesi Jõhvis avatud koolis programmeerimist õppima. Aga Jõhvi kool on imelik, seal ei ole ei õpetajaid.

Tänases Algorütmis on külas Jõhvi kooli kaasjuht Karin Künnapas ning teiseks kutsusime rääkima Sergei Anikini sellest, kuidas ikkagi täpselt Jõhvis programmeerimise...


Oct 21, 2021

Hiljuti kirjutas meile üks Algorütmi kuulaja ja ütles, et me peaksime kutsuma külla Tudengivormeli tegijad, sest see, kuidas nemad riistvara ja tarkvara kokku panevad, et saavutada elektrisõiduki isejuhtimist, on väga äge.

Nii tegimegi, tänases saates on külas Tudengivormeli tegijad ja räägime nii elektrist...


Oct 14, 2021

Algorütmis on täna külas Fractory kaasasutaja ja CTO Rein Torm ning me räägime sellest, kuidas tarkvara abil inseneride joonised päris toodeteks saavad.

Saatest kuuleb, kuidas Fractory tech stack on üles ehitatud, milliseid tehnoloogiaid nad kasutavad ning mis üldse on metallimaailmas tarkvaraga võimalik ja mis...


Oct 7, 2021

Algorütm sai täna 100 episoodi vanaks ja sel puhul toimus ainulaadne üritus: salvestasime saadet live publiku ees.

Aitäh kõigile, kes kohale tulid ja aitasid meile teha meeldejääva hommiku. Kuna üritus oli väga edukas, võib üsna kindel olla, et live-salvestusi tuleb ka edaspidi.

Salvestuse video on nähtav...