Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

Aug 31, 2021

Tänases saates on meil külas mees, kes on siin ka varem käinud, nimelt eelmisel suvel. Toona käis ta siin rääkimas, kuidas on front-end arendaja elu Pipedrive'is ning kuidas ja miks sai Pipedrive'i front-end selliselt tehtud.

Täna, aasta hiljem on ta aga jõudnud uude ettevõttesse https://golightyear.com/ ja...


Aug 23, 2021

Suvi on küll läbi, aga meie tänasele saatekülalisele on see just parim aeg rääkida oma projektist, milleks on maasikakorjamisrobot.

Külas on Madis Merila, kes on seda robotit ehitanud ja sellega reaalselt maasikaid korjanud ning juttu tuleb sellest, kuidas sa võid alustada robotist ja jõuda kiiresti...


Aug 14, 2021

Tänases Algorütmis on erikülalisena või ehk peaks isegi ütlema neljanda saatejuhina eetris tagasi Sergei Anikin, kellel vahepeal on olnud väga palju tööd, aga see olukord on nüür normaliseeruma hakanud.

Sergei räägib, kuidas ta viimasel ajal on tegelenud muuhulgas näiteks Cynefin frameworki uurimisega ning...


Aug 12, 2021

Agile development on täna iseenesestmõistetav ja tihtipeale jaoks ainus viis üldse, kuidas arendust korraldada. Meie aga küsime tänases saates, kas peale agile'i on ka midagi muud silmapiirile kerkinud, millest teada võiks.

Algorütmi külaline on Agur Jõgi, kes on töötanud tehnoloogiarollides nii BCSis,...


Aug 5, 2021

Sa oled arendaja. Sul on õhtuti mõned tunnid vaba aega. Kas sa kulutad need PlayStationiga mängimisele või äkki hoopis paned tiksuma mõne väikese teenuse, mis hiljem sulle raha tooma hakkab?

Just nii tegi meie tänase saate külaline Tanel Veisson, kui aastate eest hakkas tegema veebisaiti kalkulaator.ee.

Toona...