Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm | Geenius.ee

Jul 11, 2021

Üks viimase aja kuumi IT-teemasid on Edge Computing ja Edge AI. Need võlusõnad on välja roninud spetsialistide kitsast ringist ja nüüd kirjutavad ka laiemale publikule mõeldud meediaväljaanded, et Edge on tulevik.

Algorütm kutsus tänaseks saateks külla Mairo Leieri TalTechist, et temaga rääkida, mis on Edge...


Jul 11, 2021

Väljas on juulikuu ja paljudel on puhkus, aga Ahti Heinlal ja Rao Pärnpuul ei ole. Nemad on täna Algorütmis külas ja räägivad töö korraldamise viisidest.

Ahti ja Rao on välja mõelnud viisi, kuidas Starshipi autonomous driving team tööd korraldada uudsel ja huvitaval moel ning me usume, et see lähenemine...


Jul 7, 2021

Miks tembutas ühes populaarses arvutimängus tegelane nimega Mõõkhambuline Varblane? Mida öelda noormehele, kes astub tänavalt su kontorisse sisse ja ütleb, et ta nägi aknast arvutit ning soovib seda nüüd kasutama hakata? Miks ei suuda pea ükski Eesti varase põlvkonna IT-inimestest meenutada, kuidas nad...


Jul 7, 2021

Kui me oma tänast salvestust kokku leppisime, tuli külalisega jutuks ka see, kuhu talle mikrofon saata. Ära tee nalja, ütles ta seepeale, ma töötan ju ikkagi pangas ja meie arvutite külge USB-seadmeid ei panda!

Sellest tänane saade ongi. Kuidas käib töö asutuses, kus turvalisus on ülitähtis ning kõik...


Jul 1, 2021

Ühest küljest on mängude tegemine nagu iga teinegi tarkvaraprojekt, kuid tegelikult on seal palju huvitavaid erinevusi, millest teistelgi arendajatel on õppida.

Kui näiteks küsida, millise osa mängust peaks arendama nii kvaliteetselt ja kuulikindlalt kui võimalik, siis mis sa vastuseks pakuksid?

Algorütmis on...