Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

May 27, 2021

Hulk Eesti arendajaid, insenere ja muid tehnoloogiainimesi on tulnud kokku, et ehitada täiesti päikese jõul sõitev auto ning minna sellega ülemaailmsele võistlusele.

Algorütmis on täna teemaks see, milline on sellise auto tarkvarakomponent ja kuidas seda arendatakse. Mis tehnoloogiad on kasutusel, milline on...


May 20, 2021

Me kõik oleme mõnikord mõnda lahendust nähes mõelnud, mis küll liikus selle inimese peas, kes niisuguse lolluse läbi lasi. Kas ta siis ei näinud, et see on idiootne? Kas ta ei vaevunud kaht sekunditki mõtlema enne, kui sundis kasutajaid oma loodud monstrumiga suhtlema?

Algorütmis on täna jutuks suuremad ja...


May 13, 2021

Tänases Algorütmis ei olegi külalist, aga samas on ka. Tuleb välja, et külaline on meie vana sõber, keda on rõõm üle pika aja taas stuudios tervitada.

Sel nädalal räägime, milliste projektide ja väljakutsetega me ise parajasti rinda pistame. Priit ühendab üle maailma arendusorganisatsioone kokku, Tiit...


May 4, 2021

Meli oli hiljuti põnev saade eestlasega, kes USAs töötab ja sealset elu arendaja vaatevinklist valgustas. Nagu te ilmselt teate, ei läinud selle saatega meil kõik hästi. Täna on uus katse uue inimesega.

Täna on meil külas Robert Väljur Nortalist, kes on juba kolm aastat Seattle'is arendustiime juhtinud ja...