Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm | Geenius.ee

Oct 29, 2020

Tänases saates räägime privaatsusest eelkõige mobiilirakenduste vaatest ja kuidas arenduses privaatsust tagada. Räägime ka teada-tuntud HOIA äppist ja sellest, kuidas HOIA tegijad sellisel skaalal kasutajate privaatsust tagasid.

Külas on Dan Bogdanov ja Harri Kirik.

Saadet veavad Priit Liivak Nortalist ja Tiit...


Oct 22, 2020

Eestis on kõvad tarkvarafirmad, selge see. Me teeme maailmatasemel idufirmasid ja maailmatasemel e-riiki, aga tänases saates vaatame korra maailmas ringi ja küsime, kuidas käib töö firmades, mille teenuseid tarbib vaata et iga maailma internetikasutaja: Microsoftis ja Facebookis.

Algorütmis on külas Gunnar...


Oct 14, 2020

Tänases saates on teemaks contract testing. Räägime sellest, mis see on, milleks seda kasutatakse ning muidugi ka sellest, kuidas sellega ise algust teha, kui on huvi tekkinud.

Saates on külas arendaja Indrek Ots ettevõttest Concise Systems, kes on contract testingu teemaga juba mõnda aega tegelenud ja...


Oct 8, 2020

Tänases Algorütmis kuuleme lugu teadlasest, kellel oli vaja lahendada andmeanalüüsi ülesanne ning kuidas see kõik lõppes sellega, et meil pole enam teadlast, kuid on arendaja.

Saates on külas Andrus Seiman, kellega rääkisime ka 17.09 episoodis missioonitiimidest, aga täna räägib ta omaenda karjääriloo....


Oct 1, 2020

Igaüks on kuulnud Bitcoinist ja ilmselt iga meie saate kuulaja ka Ethereumist. Tänases saates aga räägime krüptorahade ja laiemalt DeFi ehk detsentraliseeritud finantsteenuste hetkeseisust, tulevikust ning tehnilistest aspektidest.

Selleks oleme külla kutsunud Topia CPO Sten Tamkivi, kes on viimasel ajal DeFi...