Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

Jul 24, 2020

Me oleme kaua aega tahtnud seda saadet teha ja otsinud külalist, kes teab teemast palju ja oskab sellest hästi rääkida. Lõpuks me ta ka leidsime: meie tänane külaline on Mateja Sponza Microsoftist.

Miks me now-code ja low-code teemast üldse räägime? Miks see on viimasel ajal trendikaks muutunud ning mida see...


Jul 23, 2020

Tundub, justkui oleks kogu internet viimase nädala jooksul rääkinud ainult ühest tehnoloogiateemast ja see on GPT-3.

Me kutsusime stuudiosse Jaan Tallinna, et ta aitaks meil aru saada, mis asi täpsemalt GPT-3 on, millest see suur haip ning kas tehisintellekt on nüüd sellega seoses teinud suure sammu edasi või on...


Jul 16, 2020

Veebiteenuse püstipanek on tänapäeval lihtne, nagu me kõik teame. Aga mis saab siis, kui sul on vaja üles ehitada poolt maailma kattev mitme erineva ärisuunaga reaalajakriitiline teenus ning teha seda 20 korda vähema arvu inimestega kui samas valdkonnas tegutsevad konkurendid?

Tänases saates vaatame Bolti...


Jul 9, 2020

Tänase Algorütmi teema on Elastic Search ning räägime sellest, kuidas lisaks tavapärasele funktsionaalsusele on võimalik Elasticut ka äriraportite tegemiseks kasutada.

Mis on ELK stack, milleks seda tavapäraselt kasutatakse ning kuidas konkreetsemalt Elastic kasutusele võtta?

Meie külaliseks on täna Kristjan...


Jul 2, 2020

Tänases Algorütmis on külas Skype Eesti arenduskeskuse juht Tanel Erm. Kuna mõlemad saatejuhid on Skype'i taustaga, vestlemegi sellest, mida praegu Skype Eestis tehakse.

Kuuleme, kuidas mõjus koroonakriis Skype'ile ja siinsele kontorile ning kuidas töötajad pidid maa alt ja maa pealt otsima bandwithi, et...