Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm

Apr 30, 2020

Mis toimub Eestis arendajate tööturul? Kas ja kelle palku on juba vähendatud ning mis ootab ees? Milliseid positsioone koondatakse ja milliste oskustega inimesi palgatakse hoopis juurde? Mida peaks arendaja praegu tegema, et lähemas tulevikus endale hea töö kindlustada?

Tänases Algorütmis on külas Julia Jolkin...


Apr 23, 2020

Täna maadleme Algorütmis teemaga, mis kohati tundub täitsa okei, aga siis järgmisel hetkel ajab pea täiesti sassi. Me räägime sellest, mis on Rust ja milleks see hea on.

Saates on külas Andres Vahter Starshipist ning Elina Shakhnovich Kübertaimest, kes teevad meile pika ja lõpuks vist isegi liiga põhjaliku...


Apr 16, 2020

Varem või hiljem puutub iga arendaja kokku nähtusega nimega disainer. Mida see tähendab ja kuidas siis käituma peaks?

Tänases Algorütmis on külas Brett Astrid Võmma Katanast ja Helen Kokk Nortalist ning teema on kasutajakogemuse disain.

Mida teeb tänapäevases tehnoloogiafirmas disainer? Kas nii ei saaks, et...


Apr 9, 2020

Mis saab siis, kui ühendada arstiteadus ja arvutiteadus? Tulemuseks võib olla näiteks bioinformaatika, mis ongi meie tänase saate teema.

Mis asi on bioinformaatika? Kuidas progemist ja inimkeha ühendada? Milliseid tööriistu selleks kasutatakse ja mida programmeerijatel sellest õppida võiks olla? Kuidas tulla...


Apr 1, 2020

Täna on eetris viimane arendajatele mõeldud Algorütmi episood ning järgmisest nädalast on saate nimi Arütmia ning see on mõeldud projektijuhtidele.

Või vähemalt nii meie saatejuhid väidavad.

Igatahes, täna on veel Algorütm ja saates on külas Martin Jeret Nevercode'ist, kellega räägime Continuous...