Preview Mode Links will not work in preview mode

Algorütm | Geenius.ee

Dec 31, 2020

Aasta viimane päev on käes ja juhuslikult on see neljapäev, mis tähendab, et on Algorütmi päev.

Tänases saates vaatame oma aasta aega tagasi tehtud ennustused üle ja teeme julgelt uusi. Jutuks tulevad Docker, Kubernetes, Python, digitaalne prügi, andmebaasid, tiimide juhtimine ja nii edasi.

Saadet veavad Priit...


Dec 24, 2020

Idufirmad: see on inglid, founderid, pitchimised ja lõpuks kullamägedega exit. Algorütm aga keskendub täna kogu ettevõtmise tehnilisele poolele: kuidas on olla arendaja sellises väga varajase faasi ettevõttes?

Meil on külas MeetFranki CTO Anton Narusberg, kellega täpselt sellest räägimegi. Kui oled esimene...


Dec 17, 2020

Täna räägime jälle elust startupi-maailmas ja sellest, kuidas tehnilise asutaja või kaasasutaja elu välja näeb kui võrrelda arendaja tööga küpses ettevõttes.

Igal alustaval ettevõttel läheb ühel hetkel vaja tehnilist meeskonda ja viise, kuidas seda meeskonda ehitada, on mitmeid.

Seda teemat lahti...


Dec 10, 2020

Tänases episoodis räägime avatud lähtekoodiga projektidest. Kuidas alustada, mis kasu sellest on, miks ja kuidas suured firmad palkavad avatud lähtekoodi panustajaid, mis on avatud lähtekoodiga projektide juures probleemid. 

Selleks on meil stuudios Nikita Salnikov-Tarnovski Splunkist, kes on meie püsikuulajatele...


Dec 3, 2020

Tänases Algorütmis räägime siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse ehk SMIT tegemistest ja väljakutsetest.

Meil on külas SMITi identiteediteenuste osakonna juhataja Kalle Kuusik ja platvormiteenuste osakonna süsteemiarhitekt Mart Järvi.

Nad räägivad sellest, kuidas SMIT oma pilve arendas, milline...